Rabo ClubSupport

Op 13 november was het zo ver! Het traject gericht op het werven van nieuwe (jeugd-) leden en het laten groeien van onze vereniging ging van start. Onze vereniging krijgt hierbij ondersteuning van Rabobank Oss Bernheze via Rabo ClubSupport. Via dit programma en een grondige voorbereiding, krijgen we nu 1-op-1 begeleiding van expert Marleen van Dooren. Zij zal ons van A tot Z begeleiden bij dit spannende project, dat we samen volgen met de Koninklijke Fanfare St. Willibrord uit Heeswijk.

De inzet van de expert wordt ons aangeboden door Rabo ClubSupport: het programma waarmee Rabobank Oss Bernheze sport- en cultuurverenigingen in onze gemeente ondersteunt met kennis en de inzet van experts. We krijgen deze hulp niet zomaar! In maart van dit jaar hebben we een aanvraag voor Rabo ClubSupport ingediend. Hierin hebben we onze plannen toegelicht en uitgelegd waarom wij hierbij ondersteuning nodig hebben. In juni kwam het verlossende antwoord: onze aanvraag werd goedgekeurd, er volgde een grondige voorbereiding en nu mogen we aan de slag met hulp via Rabo ClubSupport!

Spannende ontwikkelingen waarover we jullie zeker op de hoogte gaan houden!